Ви тут: Головна
У Тернополі на чемпіонаті з катання на роликових ковзанах та скейтах виступали учасники від дошкільнят до студентів
![](/media/system/images/arrow.png)
ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.
ДетальнішеВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.
ДетальнішеЗ нагоди відзначення Дня міста, у парку імені Тараса Шевченка відбувся чемпіонат міста Тернополя з катання на роликових ковзанах та скейтах. У змаганнях взяли участь 70 спортсменів у п’яти вікових групах. Наймолодшому учаснику було 5 років, найстаршому - 20. Спортсмени демонстрували свої вміння у проходженні траси паралельного слалому на скейті та смуги перешкод на роликових ковзанах.
Переможці та призери у своїх вікових категоріях серед юнаків та дівчат нагороджені медалями та грамотами управління розвитку спорту та фізичної культури Тернопільської міської ради. А всі учасники отримали смачне морозиво від ТМ «Ласунка».
Організаторами змагань були управління розвитку спорту та фізичної культури Тернопільської міської ради та СДЮСШОР «Екстрім» ТМР.