Ви тут: Головна
«Золото» Чемпіонату України серед юнаків та дівчат з літнього біатлону, присвяченого пам’яті Заслуженого тренера України Б.М.Зоріна, здобула студентка ЗУНУ Тетяна Тарасюк
![](/media/system/images/arrow.png)
ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.
ДетальнішеВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.
ДетальнішеСтудентка ЗУНУ, спортсменка з міста Копичинці, що на Тернопіллі, Тетяна Тарасюк стала переможницею на чемпіонаті України серед юнаків та дівчат з літнього біатлону, присвяченого пам’яті Заслуженого тренера України Б.М. Зоріна. Такі змагання цими днями проходять у Чернігові. Виступаючи серед дівчат старшої вікової категорії, Тетяна Тарасюк здобула золоту нагороду у спринті, допустивши один промах у стрільбі, - повідомляє Федерація біатлону України.
Другою стала представниця Волинської області Аліна Хміль (1+2), третьою фінішувала спортсменка з Чернігівщини Варвара Калита (1+0).
Додамо, що Тетяна Тарасюк - студентка фахового коледжу економіки, права та інформаційних технологій ЗУНУ, вихованка ТОШВСМ, випускниця ОДЮСШ з біатлону, тренують спортсменку Назар Бурик та Людмила Сагайдак.