Тернопільський біатлоніст Віталій Мандзин, виступаючи у парі з німкенею Емі Фаб’єн Дункель, посів друге місце в змішаній естафеті традиційних шоу-гонок з літнього біатлону City Biathlon 2023 у Вісбадені. З шести пар учасників змагання були також два інтернаціональних дуети, і тернополянин Віталій Мандзин разом із партнеркою з Німеччини Емі Фаб’єн Дункель став срібним призером, – повідомляють у Федерації біатлону України. Перемогу ж здобули Шарлотт Галлброннер і Фабіан Каскель з Німеччини.

20-річний Віталій Мандзин — український спортсмен, лідер юніорської збірної команди України з біатлону, бронзовий призер чемпіонату Європи з біатлону 2023, бронзовий призер юніорського чемпіонату світу з літнього біатлону (2022), багаторазовий чемпіон та призер чемпіонатів України з біатлону.

Віталій Мандзин народився у Підгайцях, на Тернопільщині, потім переїхав до Тернополя. Навчався у Тернопільській ЗОШ №5. Зараз Віталій є студентом одразу двох тернопільських закладів вищої освіти: Західноукраїнського національного університету та Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Додамо, що участь у традиційних шоу-гонках City Biathlon 2023 взяли також українські спортсмени Юлія Джима, яка виступала серед жінок, і тернополянин Дмитро Підручний у чоловіків. Обоє спортсменів в результаті своїх виступів посіли 8 місце.

Також, як повідомляє Федерація біатлону України, вже зовсім скоро, 24 серпня, розпочнуться перші офіційні старти нового сезону, коли в словацькому Брезно-Осрблі пройдуть перші гонки Чемпіонату світу з літнього біатлону.