У місті Ченду (Китай) завершується XXXI Всесвітня літня Універсіада. На цьому престижному турнірі близько 7 тисяч учасників зі 115 країн світу представляли 900 університетів, розігруючи 269 комплектів медалей у 18 видах спорту. Участь у цих важливих спортивних випробуваннях взяв і студент Західноукраїнського національного університету Михайло Гаврилюк, який у фінальних змаганнях з метання молота став п’ятим.

Додамо також, що днями на чемпіонаті України з легкої атлетики серед дорослих спортсменів, який відбувся у Луцьку, Михайло Гаврилюк - студент 2 курсу соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ виборов титул віце-чемпіона турніру у метанні молота, посівши друге місце.