Ви тут: Головна
Студентка ТНПУ імені В. Гнатюка Вероніка Щербанюк - віце чемпіонка України зі спортивної аеробіки серед студентів
![](/media/system/images/arrow.png)
ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.
ДетальнішеВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.
ДетальнішеУ Києві відбувся чемпіонат України серед студентів зі спортивної аеробіки. Учасники змагались у наступних програмах: групи, тріо, аероденс, аеростеп та індивідуальна програма (жінки). Студентка І курсу факультету фізичного виховання ТНПУ імені Володимира Гнатюка Вероніка Щербанюк виборола II місце в індивідуальній жіночій програмі. Як ідеться на сторінці факультету у соцмережах, Вероніка виконувала програму під українську пісню «Ой, Марічко, чичері».
Ця композиція, на думку тренерів, підкреслює її запальний та імпульсивний характер. Доповнював образ дівчини дизайнерський спеціально створений костюм для виступів, виконаний в українському стилі з поєднанням елементів сучасності та старовинних вишиванок.
Додамо, що Вероніка є вихованкою спортивного клубу аеробної гімнастики «Nika» (м. Тернопіль).
А у командному заліку І місце посів Національний університет «Запорізька політехніка», ІІ місце – Національний технічний університет України «КПІ імені Ігоря Сікорського», ІІІ місце – Житомирський державний університет імені Івана Франка, - інформує Комітет з фізвиховання спорту МОН України.