Ви тут: Головна
Студентка ЗУНУ Олена Грохольська посіла перше місце на Відкритому чемпіонаті Тернопільської області зі спортивної гімнастики
![](/media/system/images/arrow.png)
ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.
ДетальнішеВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.
ДетальнішеВідкритий чемпіонат Тернопільської області зі спортивної гімнастики впродовж двох днів тривав у Тернополі, на базі ДЮСШ №2 імені Юрія Горайського. Участь у змаганнях взяли 70 спортсменок з нашої області, а також учасниці із Запоріжжя, Червонограда та Білої Церкви.
Як повідомляє прес-служба ЗУНУ на офіційному сайті вишу, студентка групи ФКС-11 соціально-гуманітарного факультету Західноукраїнського національного університету Олена Грохольська посіла 1 місце за програмою майстрів спорту України 2005-2007 р.н.
Додамо, що ці змагання є підготовчими до чемпіонату України, який відбудеться 11-15 травня 2023 року в Івано-Франківську.