Ви тут: Головна
Тернопільські школярі – борці греко-римського стилю здобули золоту, срібну і бронзову нагороди на ХХVI відкритому Всеукраїнському турнірі з греко-римської боротьби памʼяті заслуженого тренера України С.І. Коваля
![](/media/system/images/arrow.png)
ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.
ДетальнішеВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.
ДетальнішеПонад 320 спортсменів з усієї України стали учасниками ХХVI відкритого Всеукраїнського турніру з греко-римської боротьби, присвяченого памʼяті заслуженого тренера України С.І. Коваля. Такі змагання відбувались впродовж двох днів у місті Березне Рівненської області.
Серед молодших юнаків 2010-2011 років вихованець КДЮСШ з греко-римської боротьби Тернопільської міської ради Матвій Кротюк став переможцем. Серед юнаків 2008-2009 років народження Богдан Бендіна став срібним призером, а Ігор Андрейчин посів третє місце.