Ви тут: Головна
Першокурсниця ТНПУ імені В. Гнатюка Вероніка Щербанюк – бронзова призерка Чемпіонату України зі спортивної аеробіки серед юнаків та молоді
![](/media/system/images/arrow.png)
ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.
ДетальнішеВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.
ДетальнішеУ Житомирі впродовж трьох днів, з 10 до 13 квітня 2023 року, тривав Чемпіонат України зі спортивної аеробіки. Відбувалися змагання серед юнаків та молоді. У категорії «Молодь» третє місце посіла тернополянка Вероніка Щербанюк.
Спортсменка навчається на першому курсі Факультету фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка, - інформує кафедра теоретичних основ і методики фізичного виховання ТНПУ на своїй сторінці у соцмережах. Дівчина є вихованкою спортивного клубу аеробної гімнастики «Nika».