Ви тут: Головна
Четвертокласники Тернопільської школи №10 стали учасниками спортивного фестивалю «ВідкрийТЕ спорт. Шахи»
![](/media/system/images/arrow.png)
ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.
ДетальнішеВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.
ДетальнішеСпортивний фестиваль «ВідкрийТЕ спорт. Шахи» зібрав у четвертокласників Тернопільської ЗОШ №10 на цікавий і дуже неординарний захід, під час якого діти знайомилися з шахами. Причому, не лише знайомилися, а й особисто долучалися до цієї гри у різних її варіантах. Отож, під час заходу, який відкрила запальна спортивна розминка, школярі не лише змагались в ерудиції, а й в ігровій формі самі стали фігурами на великій шаховій дошці.
Також вихованці шахового клубу від Тернопільської ДЮСШ №1 разом з тренером Валерієм Трембачем окремо проводили майстер клас з шахів, де діти мали можливість зробити свої перші ходи у шахах.
Організували такий пізнавальний, оригінальний і цікавий захід управління розвитку спорту та фізичної культури ТМР спільно з Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення та ТДЮСШ №1.
Партнери дійства: ПрАТ «Добра Вода» та Благодійний Фонд «Тернопіль».