Ви тут: Головна
Студент ТНПУ імені В. Гнатюка Сергій Приймак завоював дві медалі на чемпіонаті України з фристайлу (могул та парний могул) серед дорослих спортсменів
![](/media/system/images/arrow.png)
ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.
ДетальнішеВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.
ДетальнішеЧемпіонат України з фристайлу (могул та парний могул) серед дорослих спортсменів впродовж двох днів тривав у туристичному комплексі «Буковель». Студент факультету фізичного виховання (1 курс) ТНПУ імені Володимира Гнатюка Сергій Приймак завоював на цьому турнірі дві нагороди. Спортсмен здобув срібло у могулі серед чоловіків.
А ще одну медаль – бронзового гатунку, Сергій Приймак завоював у парному могулі, де він виступав разом із Оленою Заяць, яка навчається у Тернопільської ЗОШ №6 і є вихованкою Тернопільської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву «Екстрім».