Ви тут: Головна
Юні спортсмени-велосипедисти отримали спортивну форму від Волонтерського центру Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка
![](/media/system/images/arrow.png)
ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.
ДетальнішеВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.
ДетальнішеВолонтерський центр Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка 2 березня 2023 року передав Тернопільському осередку громадської організації «Федерація велосипедного спорту України» в особі Президента осередку, майстра спорту з велосипедного спорту, заслуженого працівника з фізичної культури і спорту України, начальника Тернопільського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Олександру БІРЮКОВУ спортивну форму для юних спортсменів-велосипедистів.
«Діти наше майбутнє і, не дивлячись на збройну агресію, ми продовжуємо готувати спортивний резерв країни, майбутніх чемпіонів та призерів Європейських та Світових першостей», - ідеться на сторінці університету у соцмережах.
«Приємно, що навіть у наш непростий час знаходяться люди, які не забувають про спорт, дбають про юних спортсменів, створюють умови, аби дітям було комфортно та зручно тренуватися. А найголовніше - увага і небайдужість людей, які розуміють, що майбутнє українського спорту «росте» саме із цих юних та перспективних дітей, що займаються спортом, незважаючи ні на що», - наголосив Олександр Бірюков.