Ви тут: Головна
На чемпіонаті України з легкої атлетики в приміщенні «бронзою» відзначився ліцеїст із Козови Максим Лаврик
![](/media/system/images/arrow.png)
ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.
ДетальнішеВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.
ДетальнішеУ Києві, легко-атлетичному манежі ШВСМ, впродовж двох днів тривав чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні. Бронзовою нагородою в штовханні ядра серед юнаків та дівчат 2006-2007 років народження відзначився на турнірі вихованець тренера Івана Панасюка (ОДЮСШ з літніх видів спорту) Максим Лаврик. Максим показав результат 15.42. Спортсмен є учнем 6 (10)-Б класу Козівського ліцею імені Володимира Герети.
Щодо інших представників команди Тернопілля, то, як повідомляє Федерація легкої атлетики області, ще один учень ОДЮСШ з літніх видів спорту Юрій Наконечний (тренер Олег Данилюк) в бігу на 200 м виконав норматив першого дорослого розряду та з 80 учасників виборов восьме місце. В бігу на 3000 м Ольга Правецька посіла сьоме місце; в спортивній ходьбі Мар’яна Тріщук – дев’ята; Ульяна Кулеба – одинадцята, (усі спортсмени представляють ОДЮСШ, тренер Ольга Стефанишина); Аліна Посівайло (Зборівська ДЮСШ, тренер Володимир Небельський) в бігу на 3000 м була десятою.
На фото – Максим Лаврик