Ви тут: Головна
Третьокласники Козлівського ліцею напередодні Нового року мали цікаві спортивні випробування
![](/media/system/images/arrow.png)
ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.
ДетальнішеВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.
ДетальнішеУчасниками веселого спортивного дійства стали учні 3-Б класу Козлівського ліцею. Відбувся захід у спортивному залі навчального закладу в рамках проєкту «Активні парки» під керівництвом координатора Романа Кацана. Хлопчики та дівчата мали спочатку ефективну розминку, а потім змагались у веселих естафетах з м’ячем та іншими спортивними аксесуарами, грали у спортивні ігри.
«Рухливі ігри, естафети стимулюють у дітей цікавість до фізичних активностей як вагомого засобу зміцнення здоров’я, дають усвідомлення необхідності ведення здорового способу життя, що сприяє розвитку спритності та кмітливості майбутніх чемпіонів», - стверджує організатор таких подій Роман Кацан.
Захід проведено за сприяння Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Усі учасники відзначені друкованою продукцією від видавництва «Школярик».