Ви тут: Головна
У Зборівському фаховому коледжі ТНТУ імені Івана Пулюя Дню Вчителя приурочили легкоатлетичний крос
![](/media/system/images/arrow.png)
ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.
ДетальнішеВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.
ДетальнішеЗмагання з легкоатлетичного кросу, приурочені до Дня працівника освіти, відбулись у ВСП «Зборівський фаховий коледж ТНТУ імені І. Пулюя». Проводився крос серед студентів та учнів закладу. Забіги відбувались по курсах навчання. Переможницею забігу серед дівчат І курсу стала Тетяна Ферлаївська, кращим серед юнаків був Юрій Рудзінський. На другом курсі перемогу у своїх забігах святкували Вікторія Булавська та Назарій Зарудний. Серед старшокурсників перше місце виборов Михайло Дерех.
До змагань долучились понад 90 учасників, переможці нагороджені грамотами, - повідомляє директор фахового коледжу Ігор Баліцький.