Ви тут: Головна
У Почапинській школі на Тернопільщині Європейський тиждень спорту підсумували Олімпійським уроком
![](/media/system/images/arrow.png)
ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.
ДетальнішеВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.
ДетальнішеЗ нагоди відзначення Європейського тижня спорту, що тривав наприкінці вересня, відділення Національного Олімпійського комітету України в Тернопільській області завітало у Почапинський заклад загальної середньої освіти з проєктом «BEACTIVE». Впродовж тижня усі учні школи були задіяні в різних спортивних активностях. А от Олімпійський урок в рамках проєкту «BEACTIVE» став по-своєму особливим.
Розпочали його із запальної Олімпійської розминки, до якої долучилися стипендіат НОК України, КМС з легкої атлетики Олександр Хома та вчитель фізичної культури Дмитро Піговський. Потім учасники заходу перейшли до цікавих естафет, де кожен зміг проявити себе з найкращої сторони. Окрім позитивних емоцій, заряду енергії та бадьорості на увесь день, за активну участь у заході всі учасники отримали сувеніри від НОК України.