Ви тут: Головна
У Чортківському гуманітарно-педагогічному фаховому коледжі відзначили Міжнародний День студентського спорту
![](/media/system/images/arrow.png)
ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.
ДетальнішеВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.
ДетальнішеТрадиційно у Чортківському гуманітарно-педагогічному фаховому коледжі імені Олександра Барвінського відбулись заходи, присвячені Міжнародному Дню студентського спорту, головною метою яких – популяризація фізичної культури та здорового способу життя серед студентської молоді. Викладачами циклової комісії фізичного виховання, захисту України, ритміки і хореографії було проведено ряд цікавих заходів.
Так, студенти групи ПО-42 підготували відеопрезентацію та стіннівку «З окопів під обстрілами та з окупації». Відбулись першість коледжу з міні-футболу, змагання з вправності розбирання та збирання автомата АК-74, турнір з дартсу, першість з піднімання гирі серед юнаків. Викладачі Федоришин О.О.,Ісаюк Р.Р., Пашко Н., Затурська О.О. провели показові заняття з предметів «фізичне виховання» та «хореографія».