Ви тут: Головна
Міжнародний день студентського спорту пройшов в Тернопільському національному технічному університеті ім. Івана Пулюя
![](/media/system/images/arrow.png)
ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.
ДетальнішеВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.
ДетальнішеДотримуючись рекомендацій щодо організації заходів в закладах фізичної культури та спорту на період карантину та в умовах воєнного стану, в Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя проводились спортивно-масові заходи, приурочених Міжнародному дню студентського спорту та Дню фізичної культури і спорту.
З метою популяризації фізичної культури та спорту серед студентської молоді, пропаганди здорового способу життя студенти університету взяли участь у флешмобі з виконання «Jump Squats» (стрибки з напівприсяду), а також «Push-up Challenge» – згинання та розгинання рук в упорі лежачи.
Завідувач кафедри Я.В. Курко закликав студентів вести здоровий та активний спосіб життя, адже фізична культура і спорт є надійним джерелом доброго настрою, оптимізму, здоров’я і довголіття.