Ви тут: Головна
Тернополянин Назарій Тесельський здобув бронзову нагороду на чемпіонаті України з лижних гонок на лижоролерах серед школярів
![](/media/system/images/arrow.png)
ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.
ДетальнішеВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.
ДетальнішеУ селі Яворів Львівської області завершився чемпіонат України з лижних гонок на лижоролерах серед школярів у віковій групі 2005-2007 років народження. В гонці вільним стилем на 7,5 км бронзовим призером став вихованець Тернопільської обласної ДЮСШ із зимових видів спорту Назарій Тесельський.
Також спортсмен у двох видах програми посів п’яте місце: був п’ятим і у спринті, і у гонці класичним стилем на 5 км, - ідеться на сторінці школи у соцмережах.
Тренує Назарія Тесельського Ілля Камоцький.