Ви тут: Головна
Відомий тернопільський біатлоніст Віталій Мандзин розповів керівництву своєї Alma Mater про найсвіжіші спортивні досягнення
![](/media/system/images/arrow.png)
ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.
ДетальнішеВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.
ДетальнішеВідбулась зустріч ректора Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка - Богдана Богдановича БУЯКА, та декана факультету фізичного виховання ТНПУ Андрія Володимировича ОГНИСТОГО з бронзовим призером в гонці переслідування Чемпіонату Світу з літнього біатлону серед юніорів, студентом університету Віталієм Мандзиним.
Віталій розповів про свої досягнення у спорті, поділився враженнями з Чемпіонату Світу та подякував адміністрації університету за можливість поєднувати навчання та тренувальний процес!
На зустрічі також були присутні тренер Віталія - Назарій Бурик та директор КУТОР «ТО ДЮСШ з біатлону» Олександр Степанюк, - ідеться на сторінці факультету фізвиховання ТНПУ ім. В. Гнатюка у соцмережах.