Ви тут: Головна
Студентка Західноукраїнського національного університету здобуває перемогу на етапу Кубку Світу
![](/media/system/images/arrow.png)
ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.
ДетальнішеВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.
ДетальнішеТернополянка студентка Західноукраїнського національного університету, вихованка Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи з водних видів спорту Іванка Дяченко здобула перемогу на першому етапі Кубка Світу «Canoe Račice» з веслування на байдарках і каное.
Іванку стала кращою у фіналі «В» на дистанції 200 метрів в байдарці-одиночці.
Це відмінний результат тернополянки, яке вперше після успішних виступів у юнацькому спорті приймає участь у змаганнях серед еліти світового веслування. Щиро вітаємо нашу студентку з успішним виступом на міжнародній спортивній арені!
Інформація та фото: ФКУ