ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

Збірна команда України повернулась з Каїра (Єгипет), де завершився чемпіонат Світу з велосипедного спорту на треку серед юніорів. Учасником світової першості став студент ВСП «Тернопільського фахового коледжу ТНТУ ім.  І.Пулюя» Юрій Щербань.

В груповій гонці на очки Юра виборов 5 місце здобувши 46 очків. В ході гонки він виграв 4 фініші і здобув коло переваги. В гонці медісон він з харків’янином Кабашним Валентином посіли 8 місце.

Нагадаємо, що Юра тренується в ОДЮСШ під керівництвом тренера-викладача Володимира Павелка.

Вітаємо тернополянина у хорошим виступом та бажаємо нових спортивних звершень!!!!