foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Студентський спорт

ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.

Детальніше

Учнівський спорт

ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Детальніше

Рухаємось разом

Єднаємо Україну за 20 секунд.

Детальніше

Cool games

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України провело нараду з керівниками та викладачами фізичного виховання закладів професійної(професійно-технічної) освіти Тернопільської області. Нарада відбулась на онлайн платформі Zoom, учасниками наради стали 15 представників ЗПО.

Основною темою зустрічі стало відновлення спортивно-масової та оздоровчої роботи в закладах, а саме подання пропозицій щодо проєкту Положення про проведення Спортивних ігор 2022 року, визначення видів спорту, можливість проведення яких дозволяє дотримання умов пандемії. Начальник відділення Олександр Бірюков ознайомив учасників з документами Міністерства освіти і науки України та Комітету з фізичного виховання та спорту МОН де прописуються умови проведення спортивних заходів в навчальних закладах та ознайомив з новими методами викладання предмету з використанням елементів естафет Cool Games. Учасникам нагадали про проведення у вересні Олімпійського уроку та Олімпійського тижня,. А також відзначення Дня фізичної культури та спорту.

Доповнила виступ начальника відділення керівник методичної секції керівників та викладачів фізичного виховання Світлана Єфремова. Світлана Осипівна розказала про методи викладання при дистанційному навчанні, про зміни в навчальних планах та загальну роботу методистів у навчальних закладах.

До наради та обговорення долучились методист Тернопільського обласного навчально-методичний центру ПТО Степан Мацек, начальник відділу відділення Наталія Фігурська та спеціалісти відділення Володимир Шкабарницький та Іван Цьомик.

За результатами наради заклади професійної освіти адресують на відділення свої пропозиції щодо видів та умов проведення змагань серед учнів закладів. На основі цих пропозицій буде сформоване Положення та зможуть розпочатись проведення спортивно-масових заходів, що активізує спортивну активність та позитивно вплине на здоров’я учнів.