foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Студентський спорт

ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.

Детальніше

Учнівський спорт

ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Детальніше

Рухаємось разом

Єднаємо Україну за 20 секунд.

Детальніше

Cool games

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

У Білій Церкві завершився Кубок України в олімпійських видах та чемпіонат України в командній гонці на шосе. Вдало виступили на цих змаганнях тернопільські велосипедисти, здобувши бронзові медалі у різних видах програми. Як повідомляє Тернопільський осередок Федерації велосипедного спорту України, випускник Західноукраїнського національного університету Віталій Гринів став бронзовим призером в індивідуальній гонці на 20 км. Поступившись лише одну секунду у боротьбі за «бронзу», четверте місце посів Владислав Щербань (випускник ТНТУ ім. І.Пулюя). Зате в командному заліку у цьому виді наші хлопці зайняли третє місце.

Також бронзові нагороди Владислав Щербань, цього разу уже разом із Назаром Покойовим ( студент ЗУНУ), здобули у командній гонці на 75 км.

У ще одному виді змагань - груповій гонці на 145 км - Владислав Щербань знову посів четверте місце. І у підсумку у цьому виді в командному заліку наші хлопці стали четвертими.

Усі спортсмени – вихованці обласної ШВСМ. У складі тернопільської команди виступав також Артем Авдалян – учень ОДЮСШ. Тренер команди Володимир Павелко.

 

 

Інформація: Управління молоді, спорту та іміджевих проектів ТОДА