foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Студентський спорт

ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.

Детальніше

Учнівський спорт

ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Детальніше

Рухаємось разом

Єднаємо Україну за 20 секунд.

Детальніше

Cool games

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

З 11 по 19 вересня 2021 року в м.Берград (Сербія) стартують SF U15 WORLD SCHOOL SPORT GAMES 2021. Всесвітні учнівські спортивні ігри U-15 Міжнародною федерацією учнівського спорту проводяться вперше та об'єднують учнів у віці від 13 до 15 років, які змагатимуться у14 різних видів спорту. Завданням заходу є створити унікальний контекст для спортивних змагань високого рівня, освітні програм і культурний обмін, що сприятиме до заохочення учнів з раннього віку вести здоровий спосіб життя, набувати і розвивати лідерські навички.

На Всесвітніх іграх змагатиметься 1 831 учень із 39 країн світу у 14 видах спорту: бадмінтон, баскетбол, баскетбол 3х3, боротьба вільна та боротьба греко-римська, волейбол, дзюдо, карате, легка атлетика, плавання, спортивне орієнтування; теніс настільний, тхеквондо (ВТФ), футбол, шахи. Загалом буде розіграно 172 комплекти медалей.

Збірна команда України складається з близько 350 чоловік: спортсменів, тренерів, штабу, медичних працівників, журналістів.

Хочемо відмітити, що в склад учнівської збірної команди України включені три представника закладів загальної середньої освіти Тернопільської області:

  • Учениця Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №17 ім. В.Вихруща з поглибленим вивченням іноземних мов КОНТРАТЕНКО КАТЕРИНА. Вихованка тренера Сергія Контратенко буде виборювати першість в боротьбі вільній в ваговій категорії до 58 кг.
  • Учень Микулинецької опорної загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. ЧАУШ МАТВІЙ вийде на старт легкоатлетичних змагань. Веде підготовку спортсмен під керівництвом тренера-викладача Євгена Кармелюка.
  • В змаганнях з настільного тенісу змагатись буде учениця спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів ім. О.С. Маковея з поглибленим вивченням інформаційних технологій та технологічних дисциплін м. Заліщики ДЕМЧУК МАРІЯ, яку підготовила тренер-викладач Ольга Мамалига.

Виступ учнівської збірної України на Всесвітніх учнівських спортивних ігор U15 планується висвітлювати в новинах на телеканалах «UA: Перший», «ДОМ» та інформаційних ресурсах Української федерації учнівського спорту, Міністерства освіти і науки України, Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Спостерігати за виступом нашої збірної можна за посиланням:

Офіційна сторінка змагань: https://events.isfsports.org/u15-world-school-sports-games/

Посилання в соцмережах: