foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Студентський спорт

ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.

Детальніше

Учнівський спорт

ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Детальніше

Рухаємось разом

Єднаємо Україну за 20 секунд.

Детальніше

Cool games

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

З 1 по 3 липня 2021 року у м. Хмельницькому, в навчальному корпусі фізичного виховання Хмельницького національного університету, проходили фінальні змагання  з боротьби греко-римської за програмою ІІІ літньої Гімназіади України. Тернопільщину на змаганнях представляли 8 спортсменів під керівництвом тренерів Андрія Телебана та Володимира Лучанко.

Школярі із Тернополя, Великої Березовиці та Великого Глибочка змогли гідно представити область та повернулись додому із трьома медалями Гімназіади. Серед кадетів 2004-2005 р.н. у ваговій категорії до 55 кг перемогу здобув учень  Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №17 ім. В.Вихруща  Бабінський Вадим (тренер Андрій Телебан, ШВСМ).

Із сріблом серед юнаків 2006-2007 р.н. в категорії до 38 кг повернувся ще один школяр ТСШ І-ІІІ ст. №17 ім. В.Вихруща Бабінський Назар (тренери Андрій Телебан та Василь Мончак, ШВСМ).

Ще одне срібло на рахунку Рудика Максима (тренери Юрій Радик та Володимир Лучанко, ШВСМ), який навчається в Великоберезовицькій ЗОШ І‑ІІІ ст. та боровся в ваговій категорії до 68 кг.

Відзначимо що всі школярів тренуються в «КДЮСШ з греко-римської боротьби» Тернопільської міської ради.

Вітаємо наших школярів та тренерів з успішним виступом у Гімназіаді України та бажаємо нових спортивних звершень.

 

 

 

З інформації КДЮСШ з греко-римської боротьби