foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Студентський спорт

ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.

Детальніше

Учнівський спорт

ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Детальніше

Рухаємось разом

Єднаємо Україну за 20 секунд.

Детальніше

Cool games

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

У м. Хмельницькому, на спортивній базі Хмельницького національного університету, з 28 червня по 01 липня пройшли фінальні змагання за програмою ІІІ літньої Гімназіади України з боротьби вільної серед учнів закладів загальної середньої освіти України (юнаків і дівчат 2004-2005 і 2006-2008 р.н.).

Боротись за Тернопільську область виїхала збірна школярів із Теребовлі, Борщова, Збаража та Тернополя. Повертаються наші борці із двома золотими та трьома бронзовими нагородами!

Так, у віковій групі 2004-2006 р.н. учениця Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №17 ім. В.Вихруща Кондратенко Вероніка в ваговій категорії до 46 кг виборола І місце (тренер Сергій Кондратенко, ОДЮСШ з літніх видів спорту-ОШВСМ).

Серед школярів 2006-2008 р.н. золото на рахунку Кондратенко Катерини, яка навчається в Тернопільській спеціалізованій школі І-ІІІ ст. №17 ім. В.Вихруща та боролась в ваговій категорії до 58 кг, (тренер Сергій Кондратенко, ОДЮСШ з літніх видів спорту-ОШВСМ),бронзовими призерами Гімназіади стали Вінтонович Ілля (до 44 кг, Збаразька ЗОШ І-ІІІ ст., тренер Король П.Є., Шафранський О.Г., Збаразька РДЮСШ), Сірак Руслан (до 75 кг, Заздрівська ЗОШ І-ІІ ст., тренер Перхалюк В.М., Теребовля ДЮСШ) та Шимків Надія (до 36 кг, Тернопільський НВК  «ЗОШ І-ІІІ ступенів-медичний ліцей №15», тренер Сергій Кондратенко, ОДЮСШ з літніх видів спорту). В цій й же віковій групі  Баньковський Назар в категорії до 41 кг став п’ятим (Вишнівецька ЗОШ І‑ІІІ ст., тренер Король П.Є., Борисевич О., Збаразька РДЮСШ).

Вітаємо наших школярів з успішним виступом у Гімназіаді України та бажаємо нових спортивних звершень.

 

 

 

 

Інформація Шандригось В.І.