Четвертий етап Кубка світу зі спортивної гімнастики проходить завершився у столиці Катару Досі. Відбуваються змагання майже через два тижні після турніру в Осієку, де Україна виграла дві медалі. Продовжує виступи на Кубку світу і збірна України. Як і на хорватському етапі, тут  змагаються Ігор Радівілов, Євген Юденков і Петро Пахнюк, Діана Варінська, а також тернополянка Анастасія Бачинська . У перший день фіналів українці стали найкращими в одній дисципліні - в різновисоких брусах Анастасія Бачинська виграла «срібло». Однак у фінал змогли пройти обидві українські гімнастки - і Діана Варінська, і Анастасія Бачинська.

Бачинська розпочала виступи другою і показала програму з оцінкою в 13.433 бали. При цьому складність програми Анастасії не була максимальною - її судді оцінили в 5.8. Діана Варінська виступала слідом за Бачинською, однак не змогла поборотися за медаль через падіння. Українка показала у фіналі результат за виконанням (7.200) і лише завдяки складності програми змогла посісти четверте місце. Для Бачинської це «срібло» стало другою нагородою на етапах Кубка світу в 2021 році. На першому етапі, який відбувся у Варні, 17-річна гімнастка здобула «золото» у вправах на колоді, - інформує «Суспільне».

Нагадаємо, що Анастасія Бачинська є вихованкою Тернопільської КДЮСШ №2 імені Юрія Горайського (тренери Ганна Лев, Оксана Першина та заслужений тренер України Тетяна Геращенко). Спортсменка – кавалер ордена княгині Ольги ІІІ ступеня, нагороджена Почесною відзнакою Тернопільської ОДА – нагрудним знаком «Гордість Тернопіля», майстер спорту України міжнародного класу зі спортивної гімнастики, багаторазова чемпіонка України, чемпіонка Всесвітньої гімназіади 2018 року, дворазова бронзова призерка ІІІ літніх юнацьких Олімпійських ігор 2018 року, чемпіонка ІІ Європейських ігор 2019 року, чемпіонка Європи зі спортивної гімнастики у командному багатоборстві (2020).

Інформація: управління фізичної культури та спорту ТОДА