foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Студентський спорт

ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.

Детальніше

Учнівський спорт

ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Детальніше

Рухаємось разом

Єднаємо Україну за 20 секунд.

Детальніше

Cool games

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

Упродовж 1-5 червня 2021 року, у спортивному комплексі Західноукраїнського національного університету №1 тривав фінальний тур чемпіонату України з волейболу «Дитяча ліга» серед дівчат 2006 року народження. У змаганнях взяли участь 7 команд, а саме: «Галичанка-КЗ КДЮСШ» (м. Тернопіль), «Чернівецька-ОДЮСШ»(м. Чернівці), «Спортліцей» (м. Біла Церква), «ДЮСШ» (м. Ірпінь), «ЧОКДЮСШ-ДЮСШ» (м. Чернігів), «КЗ ХПКСП ХОР» (м. Харків), «ДОСКСП ім. С. Бубки» (м. Бахмут). Відтак, Тернопіль на цьому престижному турнірі представляли вихованки КЗ ДЮСШ з ігрових видів спорту ТМР (тренери-викладачі Людмила Борознова та Віктор Туркула).

За інформацією Інтернет-сторінки школи: «КЗ ДЮСШ Тернопіль-Ірпінь 3:0. Вийшли з групи з 1-го місця, де у playoff зустрілися з Чернівцями (2-е місце іншої підгрупи). У півфінальній зустрічі вихованки КДЮСШ з ігрових видів спорту здолали грізних суперниць з ОДЮСШ м. Чернівці з рахунком (3:0). І таким чином тернопільські волейболістки потрапили до фіналу, де боролися за почесне звання чемпіонок України. І у фіналі вихованки тренерів Людмили Борознової та Віктора Туркули довели, що вони найкращі! Це показала заключна гра чемпіонату України, яка гордо відповідала назві ФІНАЛ!!! Саме у фінальній грі зустрілися найсильніші команди України - «КДЮСШ з ігрових видів спорту ТМР» і команда Білої Церкви. З рахунком 3:0 були розставлені всі точки над «і», і тернополянки здобули впевнену перемогу».

У складі команди «Галичанка-КЗ КДЮСШ» виступали: Голод Діана, Грицик Богдана, Туркула Вероніка, Сопотницька Каріна, Пекнич Вероніка, Гриняк Софія, Куліч Софія, Кіц Анастасія, Батіг Марта, Стечишин Софія, Ліщак Жанна, Бохняк Катерина з перемогою у чемпіонаті України з волейболу «Дитяча ліга», серед дівчат 2006 року народження.

Додамо також, що звання кращих гравців турніру у наступних номінаціях здобули: Кращий блокуючий – Леонова Вікторія (м. Бахмут); Кращий зв’язуючий – Голод Діана (м. Тернопіль); Кращий захисник – Туркула Вероніка (м. Тернопіль); Кращий нападник – Грицик Богдана (м. Тернопіль); Кращий діагональний – Савченко Христина (м. Біла Церква); MVP чемпіонату – Пекнич Вероніка ( м. Тернопіль).

Закриття змагань провели начальник управління розвитку спорту та фізичної культури ТМР Микола Круть та завідувач кафедри фізичної реабілітації і спорту ЗУНУ Роман Гах.

 

Інформація : управління фізичної культури та спорту ТОДА