ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

Міжнародний турнір серед жінок «5 th Riga Ladies Boxing Cup RIGA LADIES BOXING CUP 2024» класу «А» серед дівчат, юніорок, жінок-молоді та жінок відбувся у місті Рига (Латвія). Учасницями турніру стали майже 110 спортсменок з 11-ти країн. У складі збірної України гідно виступила на цьому престижному спортивному форумі школярка з Тернополя Олександра Черевата. Юна боксерка стала переможницею у ваговій категорії 40 кг.

Тренується Олександра Черевата у відділенні боксу «Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи з греко-римської боротьби» під керівництвом Володимира Шнуровського, представляє Тернопільську обласну організацію Федерації боксу України, учениця Тернопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — економічний ліцей № 9 імені Іванни Блажкевич».

Олександра є дворазовою чемпіонкою України та фіналісткою Чемпіонату Європи з боксу, також дівчинка стала чемпіонкою України з легкої атлетики у бігу на дистанції 3000 м. Зараз юна талановита спортсменка готуватиметься до чемпіонату України з боксу, який стане відбірковим для участі у чемпіонаті Європи в Італії, - повідомляє тренер спортсменки на своїй сторінці у соцмережах.