Відбулись завершальні ігри чемпіонату України, у яких команди «Футбольної Академії Тернопіль» U17, U15, U14 перемогли, а команда U16 «розписала» нульову нічию у завершальних матчах першого кола чемпіонату України з футболу, - йдеться на інтернет-сторінці «ФА Тернопіль» у соцмережах.

Команда U17 піднялася на перше місце в групі. У зустрічі з львівською «Покровою» тернополяни відкрили рахунок на 19-й хвилині зусиллями нападника Ростислава Рудого.

Після цього м'ячі забивали лише футболісти «ФА Тернопіль». Все то й же Ростислав Рудий на 48-й хв. та Катюк Євген на 59-й хв. збільшили рахунок, а на 60-й хвилині знову м’яч опинився у воротах суперника - відзначився 10-тий номер Музика Арсен. В другому таймі було проведено ряд замін, і вже на 81-й хвилині гравець, який вийшов на заміну - Бугера Максим, робить рахунок 5:0 на користь господарів. Крапку у матчі поставив все той же Ростислав Рудий, який оформив «хет-трик» і став лідером в бомбардирських перегонах, записавши на свій рахунок 9 м’ячів. Чергова поспіль перемога з великим рахунком хлопців U17.

В другому матчі ігрового дня на поле вийшли команди U15. І так само, як і в попередній грі, взялися до роботи з перших хвилин, що й принесло свої плоди. І вийшло якось символічно - перший гол був забитий на 3-ій хвилині гравцем під номером 3 Артемом Мариновським. Гру повністю під контроль взяли господарі, і на 35-тій хв Артем Мариновський оформляє дубль. Вже на 46-тій хвилині автоголом у власні ворота відзначається гравець команди «Покрова», а на 60-тій хвилині крапку у матчі ставить нападник «ФА Тернопіль» Крамарчук Максим. Фінальний свисток арбітра матчу фіксує перемогу господарів з рахунком (4:0). Перемагаємо та залишаємося лідером групи! Також цікаво, що другий тур поспіль пара команд «ФА Тернопіль» - U17, U15 - на двох забивають 10 м’ячів, і цього разу старші одноклубники залишили своїм молодшим колегам більший «зазор» для реалізації.

У виїзних матчах, які відбувались на стадіоні імені Б.Маркевича у місті Винники Львівської області, команди U16 «ФА Тернопіль» та «Покрова» (м. Львів) розписали бойову, але без результативну нульову нічию. Хоча за ходом гри відзначатися забитими голами могли як гості, так і господарі. В результаті нічия і «+1» бал до загальної скарбнички.

А от молодші - команда «ФА Тернопіль» U14 - таки зуміла потішити численний десант вболівальників, які приїхали підтримати хлопців, забивши три м’ячі, при цьому залишивши свої ворота сухими. Голами відзначились: Білий Олександр, Мерва Вадим та Морпак Василь. Важлива перемога та хороше завершення осінньої частини чемпіонату.