ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

В Полтаві впродовж чотирьох днів тривав чемпіонат України серед юнаків і дівчат до 18 років з гирьового спорту. Залік турніру відбувався окремо серед школярів та серед юнаків та дівчат. Змагання проводились у вправах довгий цикл, поштовх, ривок, ривок (р. 12), двоборство та триборство. Тернопільщину в обидвох змаганнях представляли спортсмени Збаразької ДЮСШ Олег Кирик та Олександр Росипко, які є учнями Збаразького ліцею №1 (Тернопільська область). Як повідомляє тренер спортсменів Петро Багрій, юні атлети виступали у вправах двоборство, поштовх, ривок, та ривок (р. 12).

Олександр Росипко, який змагався у ваговій категорії до 53 кг, посів четверте місце поштовху, ривку, двоборстві, а в ривку (р. 12) був на п’ятому місці. Олег Кирик у ваговій категорії 58 кг у поштовху та ривку також зайняв четверте місце, зате у двоборстві виборов бронзову нагороду, а серед школярів у цьому виді був другим. Ще одну «бронзу» Олег завоював у ривку (р. 12).

«Вітаємо наших спортсменів за проявлений характер, волю до перемоги та здобуті нагороди. Від щирого серця дякуємо нашим воїнам, завдяки яким успішно змогли відбутися змагання», - ідеться на сторінці Петра Багрія у соцмережах.