Волейбольний турнір «Україна - єдина родина» впродовж трьох днів тривав у спортивній залі Тернопільської ЗОШ №10. У фінальній частині змагань перемогу здобула команда Тернопільської ЗОШ №14, срібні нагороди отримали юні спортсмени Тернопільської ЗОШ №23. У боротьбі за бронзові медалі команда Тернопільського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою зі Збаража перемогла господарів турніру з Тернопільської школи №10, які посіли четверте місце, - ідеться на сторінці школи у соцмережах.

Переможці та призери отримали нагороди від організаторів турніру - Управління розвитку спорту та фізичної культури Теронопільської міської ради  та обласної Федерації волейболу в Тернопільській області. Також команді-переможцю було вручено спеціальний приз - волейбольний м’яч із автографами гравців команди «Поліція охорони-ЗУНУ-Динамо».