foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Студентський спорт

ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.

Детальніше

Учнівський спорт

ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Детальніше

Рухаємось разом

Єднаємо Україну за 20 секунд.

Детальніше

Cool games

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

В Києві завершились COOL GAMES 2021! Унікальний український проект, який сприяє створенню цікавих та яскравих уроків фізичної культури та масово залучає учнівську молодь до рухової активності. Упродовж березня-травня по всій країні проводились регіональні відбіркові етапи Cool Games, у яких взяло участь 100 тисяч учнів та учениць з 8000 закладів середньої освіти. Аби визначити 12 команд, які 29 травня розіграли медалі, 27 і 28 травня у Пущі-Водиці у Велнес-центрі “Пуща”, КДЮСШ “Пуща-Водиця”, спортзалі КП “НВЦ УТоГ” пройшли два етапи групового туру, в яких взяли участь 500 учнів. Усі збірні складаються порівну з дівчат та хлопців і мають три вікові дивізіони: 9-10, 11-13 і 14-16 років.

Представляти Тернопільщину у Всеукраїнському учнівському форумі вирушили команди трьох дивізіонів:

  • наймолодші І дивізіон - учні Підволочиської ЗОШ І-ІІІ ст. з керівником Сергієм Дрейко;
  • ІІ дивізіон – учні ЗОШ І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням іноземних мов смт. Залізці з керівником Ярославом Нечаєм;
  • найстарший дивізіон – школярі Борщівського НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст. №3 – гімназія імені Романа Андріяшина» з керівником Василем Кирилюком.

Делегацію області очолив начальник обласного відділення КФВС МОНУ Олександр Бірюков, а в складі суддівської колегії в Cool Games були представлені старший суддя третього дивізіону Любомир Бенцал, судді Вікторія Безгубенко‑Гнатишин та Наталія Фігурська.

Неймовірно захоплюючі та цікаві чотири дні видались у Києві. Море позитивних емоцій, спортивний азарт, багато нових друзів з усієї України, спортивні баталії серед школярів, неймовірно захоплюючий та затамовуючий подих Grand Final – це все COOL GAMES 2021!

Наші команди хоч і не здобули першість, але показали гідну боротьбу та бажання до перемоги. Пишаємось нашими школярами, які здобули неймовірний досвід та обов’язково принесуть у свої навчальні заклади цю неймовірну енергію Ігор!!!

Ми щиро вдячні Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, який організував та провів цьогорічні Cool Games на високому всеукраїнському рівні із залученням такої неймовірно кількості школярів до фізичних активностей різного типу.  Приєднуємось до вдячних слів і партерам заходу, а саме: Parimatch Foundation в Україні, «Атмосферна школа», ТОВ «Навігатор систем», Карпатські мінеральні води та медіа-партнерам «Дом», «UA: Перший», «ХSPORT».

З нетерпінням чекаємо цьогорічний відбіркових етапів та обов’язково покажемо спортивну боротьбу у наступному фіналі Cool Games