В місті Києві з 29 січня до 01 лютого тривав Кубок України з боротьби самбо серед юніорів та юнаків. Учасниками змагань стали представники Федерації дзюдо/самбо Тернопілля, вихованці КДЮСШ №1 імені Юрія Горайського, члени Тернопільської обласної організації ФСТ «Динамо Україна», студенти Західноукраїнського національного університету (кафедра фізичної реабілітації і спорту) Денис Фік, Ігор Бобко та Ілля Тукало. В результаті тернополяни здобули дві бронзові нагороди.

Так, третє місце посів Ігор Бобко (2006 р.н.), який виступав у ваговій категорії 98 кг, а Ілля Тукало (2006 р.н.) завоював «бронзу» у ваговій категорії 79 кг. Також Денис Фік (2005 р.н.) був на п’ятому місці у ваговій категорії 64 кг.

Тренери спортсменів Віталій Гнатишин та Роман Циквас.

Додамо також, що, як повідомляє Федерація дзюдо/самбо Тернопілля на своїй сторінці у соцмережах, склад команди поповнився молодим суддею Анною Пушкар, яка успішно дебютувала у національному старті Національної Федерації самбо України. Суддею турніру був і суддя національної категорії та тренер Віталій Гнатишин.