foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Студентський спорт

ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.

Детальніше

Учнівський спорт

ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Детальніше

Рухаємось разом

Єднаємо Україну за 20 секунд.

Детальніше

Cool games

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

Команда школярів Тернопільської області днями повернулась з Івано-Франківська, де проводились змагання з легкої атлетики ІІІ літньої Гімназіади України. У змаганнях взяли участь 337 учнів (195 юнаків та 142 дівчини) з 17 областей України.

Команда Тернопільщини виступила не повним складом, але це не завадило нашим школярам повернутись додому з медалями Гімназіади. Вихованці тренера Кармелюка Євгена –Чауш Матвій в стрибках в висоту та Терещук Марко в потрійному стрибку вибороли срібну та бронзову нагороди.

Обоє є учнями Микулинецької опорної ЗОШ І-ІІІ ст. Ще одну бронзову медаль в штовханні ядра виборов учень Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. №24 Навроцький Олексій, вихованець тренерів Шмуляєвої Галини та Дахновського Леоніда з обласної ДЮСШ.

Ще два вихованці Кармелюка Євгена в стрибках в висоту зупинились за крок від медалей зайнявши четверті місця -Міхеєва Дар’я (Львівський фаховий коледж) та Варушичев Ілля (НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ с. Великі Гаї”). П’яте та восьме місця в бігу на 2000 з перешкодами та спортивній ходьбі на 3000м за Правецькою Ольгою (ТЗОШ І-ІІІ ст. №24) та Вацик Мартою (ТЗОШ І‑ІІІ ст. №19) вихованками тренера обласної ДЮСШ Стефанишиної Ольги. В загальному заліку команда області, маючи в складі усього вісім учасників, набрала 212 очок та зайняла 13 місце.

 

Інформація :Леонід Дахновський(ОДЮСШ)