foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Студентський спорт

ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.

Детальніше

Учнівський спорт

ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Детальніше

Рухаємось разом

Єднаємо Україну за 20 секунд.

Детальніше

Cool games

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

Майже двісті найкращих спортсменів і спортсменок із різних куточків України стали учасниками чемпіонату України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 13 років. Такі змагання відбулись у місті Хуст Закарпатської області і були присвячені Збройним силам України. За звання чемпіонів боролися представники 21 області та міста Києва.

Прекрасно показав себе серед них і школяр із Тернопілля Іван Середа. Спортсмен змагався у ваговій категорії 55 кг і у ривку підняв 56 кг, що дало змогу зайняти ІІ місце, а в поштовху підняв 74 кг і зайняв ІІІ місце. За сумою двоборства 130 кг Іван Середа встановив особистий рекорд, зайнявши ІІ місце і виконавши ІІ дорослий розряд.

Тренується атлет у відділенні важкої атлетики КУТОР «ТОДЮСШ із літніх видів спорту» в селі Озерна під керівництвом тренера-викладача, майстра спорту України Іванни Ткачик, - ідеться на сторінці школи у соцмережах.