У місті Гавличкув-Брод (Чехія) завершився Міжнародний турнір з греко-римської боротьби INTERNATIONAL TOURNAMENT IN GRECO-ROMAN STYLE FOR 2023 «MEMORIÁL FRANTISKA CERVÍNA». Участь у цих змаганнях взяли команди з Чехії Словаччини, Молдови, Румунії, Сербії, Польщі, Хорватії, Німеччини, України. У складі нашої збірної виступали тернопільські студенти, вихованці КЗ «КДЮСШ з греко-римської боротьби» Тернопільської міської ради та Тернопільської обласної «Школи вищої спортивної майстерності», які здобули одну золоту і три бронзових нагороди.

Відтак, серед кадетів U-17 «бронзу» завоювали: у ваговій категорії 60 кг - Радик Юрій (КДЮСШ, ШВСМ, студент ЗУНУ), у ваговій категорії 92 кг - Небор Вадим (КДЮСШ, студент ТНТУ ім. І. Пулюя).

Серед молоді U-20 у ваговій категорії 63 кг Бабінський Вадим (КДЮСШ, студент ЗУНУ) теж виборов бронзову медаль, посівши третє місце, а Радик Максим (КДЮСШ, ШВСМ, студент ЗУНУ) у ваговій категорії 72 кг завоював «золото» і став переможцем, - інформує Федерація греко-римської боротьби Тернополя на своїй сторінці у соцмережах.