В Києві відбувся Кубок України з гирьового спорту серед дорослих (чоловіки, жінки) пам’яті загиблих спортсменів внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. Турнір, який проходив під егідою Міністерства молоді та спорту України та Союзу Гирьового спорту України, зібрав понад 250 учасників з 18 областей України.

У складі збірної команди Тернопільської області виступав вихованець ОДЮСШ з літніх видів спорту, який тренується під керівництвом заслуженого тренера України Зіновія Кульчицького, студент ТНТУ імені Івана Пулюя Денис В’юк. Денис разом із Василем Середюком, Сергієм Сусем та Володимиром Гуменним виборов бронзову медаль у командній естафеті у короткому поштовху, а в естафеті по довгому циклу посів четверте місце.

Додамо, що також бронзову медаль для нашої команди в категорії 73 кг у поштовху довгим циклом гир вагою 32 кг, з результатом 35 підйомів, здобув Володимир Гуменний.

Змагання у Києві були відбірковими на чемпіонат світу, який відбудеться в грудні в Латвії. Тернопільську область на цьому престижному турнірі представлятиме Василь Середюк.