Впродовж тижня у Рівному тривав чемпіонат України з боксу серед юніорів (хлопців та дівчат). Участь у змаганнях взяли 350 спортсменів з усієї країни. Тернопільщину на турнірі представили четверо боксерів Тернопільської обласної федерації боксу, вихованці ОДЮСШ з літніх видів спорту та КДЮСШ з греко-римської боротьби (відділення боксу). В результаті добре себе проявили та показали хороші результати боксерки Тетяна Морозовська та Діана Мовчко, які у своїх вагових категоріях стали віцечемпіонками України.

За словами тренера спортсменок Руслана Фірмана: «У ваговій категорії 52 кілограми Тетяна Морозовська впевнено здолала трьох своїх суперниць. Лише в фінальному поєдинку роздільним рішенням суддів поступилася Євангеліні Петрук із Броварів на Київщині, зайнявши друге місце».

Діана Мовчко здобула «срібло» у ваговій категорії 54 кілограми. «Діана теж виступила досить впевнено. У перших трьох поєдинках вона також здобула перемогу і лише у фіналі поступилася спортсменці з Київщини, фіналістці чемпіонату Європи, віцечемпіонці європейської першості Дарії Сергієнко», – розповів Руслан Фірман.

Дівчата представляють обласну ШВСМ, тренуються у СК «Текстильник» та БК «Шкіряна рукавичка» під керівництвом Руслана Фірмана та Михайла Будзінського.

Діана Мовчко навчається у Тернопільській ЗОШ №14, а Тетяна Морозовська – учениця ТСШ №12.