foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Студентський спорт

ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.

Детальніше

Учнівський спорт

ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Детальніше

Рухаємось разом

Єднаємо Україну за 20 секунд.

Детальніше

Cool games

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

XVI Всеукраїнський турнір з вільної боротьби відбувся у Здолбунові, що на Рівненщині., На Рівненщині. Захід, який проходив у спорткомплексі Здолбунівської ДЮСШ, вже традиційно було присвячено пам’яті майстрів спорту Володимира Кайди та Віктора Слободанюка. Цьогоріч участь в змаганнях взяли юнаки та дівчата віком 11-13 років. Це майже три сотні юних спортсменів, 26 команд з всієї України та одна з Молдови.

«Спорт – це не лише змагання, але і можливість зростати як особистість. Він вчить дисципліні, наполегливості, загартовує волю до перемоги. А ми – нація переможців», – наголосив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль, який взяв участь у відкритті змагань.

Відзначились на турнірі і спортсмени-школярі з Тернопілля. Як повідомляє на своїй сторінці у соцмережах директор Борщівської ДЮСШ Руслан Антонюк, участь у змаганнях в Здолбунові взяли і вихованці школи. В результаті юні борці завоювали одну срібну та чотири бронзових медалі. Загалом, результати були такими: Лесик Євген (в/к 52 кг) - 2 місце (Борщів), Юрчук Віталіна (в/к 28 кг) - 3 місце (Борщів), Лісий Богдан (в/к 32 кг) - 3 місце (Скала-Подільська), Човник Олександр (в/к 35 кг) - 3 місце (Скала-Подільська), Гармаш Михайло (в/к 38 кг) - 3 місце (Борщів).

Ще одну нагроду здобув для скарбнички Тернопільської області вихованець Збаразької ДЮСШ Дмитро Павлинчак. Як написав на своїй сторінці у соцмережах тренер Петро Король, на змаганнях у Здолбунові Дмитро Павлинчак став бронзовим призером у ваговій категорії 44 кг.

Додамо, що за 16 років турнір пам’яті майстрів спорту Володимира Кайди та Віктора Слободанюка набув статусу Всеукраїнського, і за золоті медалі традиційно тут змагаються понад 200 юнаків та дівчат з усіх куточків України. А вперше такі змагання було проведено у 2007 році.