foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Студентський спорт

ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.

Детальніше

Учнівський спорт

ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Детальніше

Рухаємось разом

Єднаємо Україну за 20 секунд.

Детальніше

Cool games

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

В місті Івано-Франківську впродовж двох днів тривав командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2008 р.н. та молодших. Виступали на цих змаганнях 590 учасників – учні десятих класів та молодші – з 24 регіонів України. Збірну команду нашої області представляли вихованці КУТОР ОДЮСШ з літніх видів спорту, ОДЮСШ освіти, Бережанської, Зборівської, Гусятинської ДЮСШ та Регіонального Центру «Інваспорт».

Як повідомляє Федерація легкої атлетики Тернопільської області, юні спортсмени з Тернопілля – школярі - показали такі результати:

в бігу на 3000 м срібним призером стала Черевата Олександра (ОДЮСШ, тренер Дуда Богдан);

п’яті місця вибороли - в бігу на 1500 м з перешкодами Стефанів Арсен (Бережани, тренер Дуда Володимир) та в стрибках в висоту Кармелюк Матвій (Тернопіль, тренер Кармелюк Євген);

сьомими стали -  в бігу на 100 м Вівчарик Яна (КУТОР ОДЮСШ з літніх видів спорту, тренер Данилюк Олег) та Соляник Анатолій (Зборів, тренер Небельський Володимир);

дев'ята в бігу на 100 м Овод Єва (КУТОР ОДЮСШ з літніх видів спорту, тренери Софія та Назар Рибій).

Також непогані результати продемонстрували Томащук Валентин, Сорока Анна, Цвігун Юля, Тріщук Мар’яна, Кулеба Уляна, Лука Владислав.

Фото – зі сторінки Федерації легкої атлетики області у соцмережах.