foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Студентський спорт

ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.

Детальніше

Учнівський спорт

ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Детальніше

Рухаємось разом

Єднаємо Україну за 20 секунд.

Детальніше

Cool games

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

Чергова серія національних змагань з велоспорту на шосе у перші дні вересня відбулась у місті Яворів Львівської області. Найкращі шосейники країни розіграли нагороди серед юнаків та дівчат чемпіонату України в командній гонці, третього (фінального) етапу чемпіонату України в гонці «Критеріум» та Всеукраїнських змагань у груповій гонці.

На чемпіонаті України у командній гонці дівчата та юнаки долали дистанцію у 25 км, молодші дівчата та юнаки - 15 км. Участь у змаганнях взяли понад 130 спортсменів, які представляли 22 команди із усіх областей України.

Прекрасно проявила себе у чемпіонаті України в командній гонці серед дівчат юна тернопільська велосипедистка Олена Павелко. Спортсменка посіла друге місце і здобула срібну нагороду.

Олена Павелко – вихованка обласної ДЮСШ, студентка Фахового коледжу економіки, права та інформаційних технологій ЗУНУ. Тренер - Володимир Павелко.