foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Студентський спорт

ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.

Детальніше

Учнівський спорт

ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Детальніше

Рухаємось разом

Єднаємо Україну за 20 секунд.

Детальніше

Cool games

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

В Україні в другу суботу вересня відзначається День фізичної культури і спорту. Вже стало традицією, що це – особливе свято для усіх, хто присвятив своє життя спорту, – любить спорт та фізичну активність, займається спортом, залучає до нього інших, навчає, як правильно бути спортсменом, аби ця діяльність приносила найвищі результати.

Отож, найкращі вітання для  усіх шанувальників і фахівців спортивної сфери,  - для тренерів та дорослих і юних спортсменів, для працівників закладів спорту і представників галузі спорту, для спортивних фанів і  вболівальників, меценатів і сподвижників спорту.

Сили і розуму, здоров’я і впевненості, оптимізму і бадьорості, свободи вибору і твердості характеру. Висоих досягнень, рекордів та медалей! А найголовніше – миру і якнайшвидшої перемоги!

З повагою – начальник Тернопільського обласного відділення Комітету з фізичного виховання фізвиховання та спорту МОН України, заслужений працівник фізичної культури і спорту України  Олександр Бірюков