foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Студентський спорт

ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.

Детальніше

Учнівський спорт

ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Детальніше

Рухаємось разом

Єднаємо Україну за 20 секунд.

Детальніше

Cool games

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

Тріумфом для студенток ЗУНУ вихованок Тернопільської обласної школи вищої спортивної майстерності, Іванки Дяченко та Дарії Довбні в місті Умань завершились  чемпіонати України з веслування на байдарках і каное серед молоді до 23 років та серед дорослих спортсменів. 17 нагород, з яких 4 золоті, 6 срібних та 7 бронзових, наші землячки здобували в одиночках, двійках та чотиримісних байдарках на дистанціях 200, 500 та 1000 метрів.

А саме, майстер спорту України Іванка Дяченко завоювала три золоті нагороди в байдарці-одиночці на 200-метрівці як серед спортсменок на молодіжному чемпіонаті, так і серед дорослих. Ще одне золото наша веслувальниця виборола у байдарці-четвірці на 200 метрівці на дорослому чемпіонаті. Срібні нагороди Іванна Дяченко здобула у байдарці-одиночці та байдарці-четвірці на 500 метрівці на молодіжному чемпіонаті. Ще дві срібні медалі у Іванки на дорослому чемпіонаті в байдарці-двійці на 200-метрівці та байдарці-четвірці на 500-метрівці, а в байдарці-одиночці на 500-метрівці Іванка фінішувала з третім результатом. Всього на рахунку Іванни Дяченко вісім нагород.

Майстер спорту України Дарія Довбня виборола золоту нагороду на дорослому чемпіонаті у байдарці-двійці на 1000 метровій дистанції. Пару для Дарії склала її подруга Поліна Нурова з міста Дніпро, з якою вони раніше перемагали на чемпіонаті України з марафону. Ще три бронзи Дарія Довбня здобула на дорослому чемпіонаті в байдарці-одиночці на 1000 метрівці, байдарці-двійці на 500-метрівці та байдарці-четвірці на 200-метровій дистанції.

На молодіжному чемпіонаті Дарія Довбня отримала дві срібні нагороди в байдарці-одиночці та байдарці-двійці на дистанції 1000 метрів. Ще три бронзові нагороди до скарбнички медалей області Дарія завоювала в байдарці-двійці на 500 метрів та в байдарці-четвірці на 500 та 200-метровій дистанції. Загалом  Дарія Довбня виборола дев’ять нагород.

Готував спортсменок до змагань тренер Володимир Гикавий.