foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Студентський спорт

ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.

Детальніше

Учнівський спорт

ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Детальніше

Рухаємось разом

Єднаємо Україну за 20 секунд.

Детальніше

Cool games

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

Близько двохсот спортсменів стали учасниками Кубку України-2023 з боксу на честь Героїв Азовсталі серед еліти (чоловіки, жінки). Такі змагання з 28 серпня до 2 вересня 2023 року відбувались на базі відпочинкового комплексу «Сонячна долина», що в селі Бояни Чернівецької області. Честь Тернопілля захищали на турнірі представниці обласної Федерації боксу, студентки ТНПУ імені Володимира Гнатюка Каріне Айрапетян та Каріна Вовк і студентка ЗУНУ Соломія Головань.

Щодо результатів, то Каріне Айрапетян здобула перемогу у в/к 81 кг. Друге місце в цій вазі у Наталії Міцевич з Києва, бронзовими призерками стали Валерія Скрипнік (Хмельницька область) та Ніна Карпенко (Миколаївська область).

Ще одну нагороду для медальної скарбнички нашої області принесла Каріна Вовк, яка посіла друге місце у в/к 63 кг, поступившись черкащанці Марині Мальованій. Бронзові ж медалі завоювали Олександра Маєвська (Київ) та Ольга Гірак (Івано-Франківська область);

Ще одна тернопільська боксерка Соломія Головань у в/к 54 кг посіла п’яте місце.  

Спортсменки з Тернополя представляють обласну ШВСМ та ФСТ «Динамо», займаються в СК «Текстильник» та «Шкіряна рукавичка», тренери Руслан Фірман та Михайло Будзінський.

За результатами Кубку Каріне Айрапетян та Каріна Вовк пройшли відбір до складу збірної команди України для участі у Кубок балканських країн з боксу.