foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Студентський спорт

ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.

Детальніше

Учнівський спорт

ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Детальніше

Рухаємось разом

Єднаємо Україну за 20 секунд.

Детальніше

Cool games

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

У словацькому Брезно-Осрблі цими днями проходить чемпіонат світу з літнього біатлону. Одразу дві нагороди приніс збірній України перший вид програми, - віцечемпіонкою світу у суперспринті серед юніорок стала студентка ЗУНУ Олександра Меркушина, бронзу виборола Олена Городна. Наші дівчата припустилися трьох і чотирьох промахів відповідно й у підсумку поступилися на фініші лише Лорі Хрістовій. Меркушину болгарка, яка мала п’ять похибок на чотирьох вогневих рубежах, випередила на 9,5 секунд, Городну - на 36,3.

Як інформує Федерація біатлону України, описуючи цю гонку, вже її початок був для нашої команди багатообіцяючим: після першого рубежу дует Олександра МеркушинаОлена Городна захопив лідерство, навіть попри коло штрафу, прихопивши з собою болгарку Лору Хрістову, яка за годину перед тим дуже впевнено виграла кваліфікацію. Саме Хрістова, яка мала найвищу швидкість у гонці, стала локомотивом у цьому тріо, і допомогла нашим дівчатам створити гандикап перед рештою суперниць. Після другого та третього вогневих рубежів болгарка суттєво відірвалась від українок, і навіть три промахи на останній стійці не завадили їй здобути переконливу перемогу. Меркушина фінішувала другою.