foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Студентський спорт

ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.

Детальніше

Учнівський спорт

ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Детальніше

Рухаємось разом

Єднаємо Україну за 20 секунд.

Детальніше

Cool games

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

У Вінниці завершився Всеукраїнський турнір зі спортивного та бойового самбо «Кубок Юна Україна» серед дорослих і молоді - юнаків та дівчат старшого віку та юніорів. Учасниками змагань стали спортсмени із двадцяти областей. Вдало виступили на турнірі студенти Західноукраїнського національного університету. Окрім, «золота», яке у спортивному самбо серед юнаків здобув Володимир Свідрак з Івано-Франківської області, студенти ЗУНУ завоювали ще дві золотих, одну срібну та дві бронзових нагороди.

Так, у спортивному самбо серед дівчат Діана Луцяк з Івано-Франківщини виборола перемогу у ваговій категорії до 80 кг, а її землячка Анастасія Сикіш отримала «золото» у в/к до 50 кг серед юніорок. У цьому ж виді серед юніорок тернополянка Валерія Демчук стала срібною призеркою у вазі до 59 кг, а ще один представник Івано-Франківщини  Василь Яремчук завоював бронзу у в/к до 71 кг серед юніорів. Ще одну бронзову нагороду здобув тернополянин Денис Фік у ваговій категорії до 64 кг в бойовому розділі.

Участь у турнірі серед старших юнаків взяли і тернопільські самбісти Ігор Бобко, який посів п’яте місце в ваговій категорії 88 кг серед старших юнаків, та Устим Басан і Ілля Тукало у в/к 79 кг.

Додамо, що Валерія Демчук, Денис Фік, Ігор Бобко, Устим Басан та Ілля Тукало є вихованцями Федерації дзюдо-самбо Тернопілля, представниками КДЮСШ імені Юрія Горайського. Тренер спортсменів Віталій Гнатишин.  

А спортсмени Володимир Свідрак, Діана Луцяк, Анастасія Сикіш та Василь Яремчук, які є представниками Івано-Франківської області, тренуються під керівництвом заслужених тренерів України Євгенія Боднарука і Андрія Микитина (Надвірнянська СДЮСШОР профкому ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття»).