foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Студентський спорт

ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.

Детальніше

Учнівський спорт

ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Детальніше

Рухаємось разом

Єднаємо Україну за 20 секунд.

Детальніше

Cool games

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

Тернопільський біатлоніст Віталій Мандзин, виступаючи у парі з німкенею Емі Фаб’єн Дункель, посів друге місце в змішаній естафеті традиційних шоу-гонок з літнього біатлону City Biathlon 2023 у Вісбадені. З шести пар учасників змагання були також два інтернаціональних дуети, і тернополянин Віталій Мандзин разом із партнеркою з Німеччини Емі Фаб’єн Дункель став срібним призером, – повідомляють у Федерації біатлону України. Перемогу ж здобули Шарлотт Галлброннер і Фабіан Каскель з Німеччини.

20-річний Віталій Мандзин — український спортсмен, лідер юніорської збірної команди України з біатлону, бронзовий призер чемпіонату Європи з біатлону 2023, бронзовий призер юніорського чемпіонату світу з літнього біатлону (2022), багаторазовий чемпіон та призер чемпіонатів України з біатлону.

Віталій Мандзин народився у Підгайцях, на Тернопільщині, потім переїхав до Тернополя. Навчався у Тернопільській ЗОШ №5. Зараз Віталій є студентом одразу двох тернопільських закладів вищої освіти: Західноукраїнського національного університету та Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Додамо, що участь у традиційних шоу-гонках City Biathlon 2023 взяли також українські спортсмени Юлія Джима, яка виступала серед жінок, і тернополянин Дмитро Підручний у чоловіків. Обоє спортсменів в результаті своїх виступів посіли 8 місце.

Також, як повідомляє Федерація біатлону України, вже зовсім скоро, 24 серпня, розпочнуться перші офіційні старти нового сезону, коли в словацькому Брезно-Осрблі пройдуть перші гонки Чемпіонату світу з літнього біатлону.