foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Студентський спорт

ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.

Детальніше

Учнівський спорт

ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Детальніше

Рухаємось разом

Єднаємо Україну за 20 секунд.

Детальніше

Cool games

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

У місті Меріньяк (Франція) завершився чемпіонат Європи з жиму лежачи та класичного жиму лежачи серед всіх вікових груп. Впродовж семи днів на помостах місцевого готельно-туристичного комплексу «Шератон» змагались майже 700 спортсменів і спортсменок з 20 країн Європи. На цих змаганнях Тернопільщину в складі збірної команди України, представили 9 спортсменів, які виступали в різних вагових та вікових групах в екіпірувальному та класичному дивізіонах, і змогли гідно представити нашу державу на міжнародній арені.

Всі спортсмени є вихованцями Тернопільської обласної ДЮСШ з літніх видів спорту та спортивного клубу «Олімп», - інформує на своїй сторінці у соцмережах тренер Ігор Лисий. Зокрема: серед дівчат - Фурсенко Регіна, серед юніорок - Полянська Марія, Мостова Дарина, Татарин Емілія, серед жінок - Лиса Анастасія, Канюка Альона, серед юніорів - Грошко Ігор, серед чоловіків - Шаблій Михайло, серед майстрів - Шандригось Віктор.

Так, у віковій групі «дівчата» з жиму лежачи, представниця міста Тернопіль, студентка ТНПУ ім. В. Гнатюка, Фурсенко Регіна у ваговій категорії до 69 кг посіла друге місце (тренери: І.В. Лисий, С.В. Федоренко).

Юніорки з Тернополя здобули на турнірі повний комплект нагород. Перше місце у ваговій категорії до 52 кг виборола майстер спорту України міжнародного класу, студентка ТНПУ імені В. Гнатюка Марія Полянська (тренери: І.В. Лисий, В.А. Погребінський).

Підтримала колегу, теж майбутній педагог Дарина Мостова, яка, дебютувавши на змаганнях такого рівня, відзначилася бронзовою нагородою у ваговій категорії до 69 кг (тренери: І.В. Лисий, А.П. Злочовський). В результаті у командному заліку серед юніорок збірна України виборола перше командне місце.

Серед юніорок в класичному жимі лежачи бронзу здобула студентка ТНПУ імені В. Гнатюка - Татарин Емілія, в якої теж був дебют на міжнародних змаганнях такого рівня.

Серед жінок «бронзою» у ваговій до 52 кг відзначилася майстер спорту України з міста Тернопіль Анастасія Лиса (тренери: І.В. Лисий, А.П. Злочовський).

У ваговій категорії до 57 кг п’яте місце здобула майстер спорту України, магістрантка ТНПУ імені В. Гнатюка Альона Канюка (тренери: І.В. Лисий, А.П. Злочовський).

Ці результати дозволили здобути нашій збірній теж перше командне місце серед жінок.

Завершували змагання з екіпірувального жиму лежачи виступи чоловіків.

Так, у ваговій категорії до 66 кг досвідчений майстер спорту України з міста Тернопіль, працівник ДСНС, рятувальник Михайло Шаблій здобув бронзову нагороду (тренери: І.В. Лисий, А.П. Злочовський).

У командному заліку серед чоловіків наша збірна України тріумфувала, обійшовши сильні команди, посіла 1-е командне місце.

Чинний чемпіон України серед чоловіків, доцент ТНПУ імені В. Гнатюка Віктор Шандригось і чемпіон України серед юніорів, студент ТНПУ ім. В. Гнатюка Ігор Грошко, змагаючись у своїх вагових категоріях за бронзові нагороди чемпіонату, допустили прикрі технічні помилки і вибули зі змагань.