foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Студентський спорт

ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.

Детальніше

Учнівський спорт

ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Детальніше

Рухаємось разом

Єднаємо Україну за 20 секунд.

Детальніше

Cool games

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

Згідно Наказу від 24 липня 2023 року № 4357 Міністерства молоді та спорту України,  звання «Майстер спорту України міжнародного класу» з боротьби дзюдо присвоєно студенту Західноукраїнського національного університету Михайлу Свідраку та третьокурсниці факультету фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету В. Гнатюка Софії Волянюк.

Нагадаємо, що нещодавно студент ЗУНУ Михайло Свідрак здобув золото на Відкритому кубку Європи з боротьби дзюдо серед дорослих у Талліні, виступаючи у ваговій категорії до 81 кг. Також цьогоріч спортсмен став бронзовим призером Кубку Європи  у Варшаві, отримав «срібло» на турнірі «Upper Austria Grand Prix 2023», що в травні відбувся в австрійському Лінці.

Додамо, що 22-річний Михайло Свідрак є вихованцем  Надвірнянської СДЮСШОР профкому ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття». Тренери спортсмена Роман Циквас та Євген Боднарук.

А Софія Волянюк у травні цього року на чемпіонаті Європи з дзюдо серед спортсменів з порушеннями слуху здобула срібло в особистому заліку і стала чемпіонкою у командній першості.